Joogid

Vähe lisatud suhkrut

Jahedalt parim

Värskendav maitseelamus

Eestimaa loodusest

Kihisev angervaks

Angervaksaõitest valmistatud karastusjook, milles on vaid väheke suhkrut ja pisut mulle. Angervaks on pärit Eesti metsaservadest, raiesmikelt, kraavipervedelt. Õied on hoolikalt korjatud, kuivatatud ja sorteeritud, et jook valmiks vaid ilusatest õitest, sest vaid nii tuleb maitse tõeliselt kirgas ja puhas. Magustamiseks kasutame heledat rafineerimata suhkrut, mis annab joogile pisut särtsakama maitse ja säilitab angervaksa helekuldse värvi.

Koostis: vesi, angervaksasiirup (vesi, angervaks, rafineerimata suhkur), sidrunhape, süsihappegaas

Angervaksa jäätee

Nagu kihisev angervaksajook, sisaldab jäätee vaid kõige värskemaid ja ilusamaid õisi. Need valged õied annavad jääteele õrna ent samas eripärase ja tugeva maitse.  Vaid kõige kaunimate õite kasutamine on jäätees eriti oluline, kuna jäätee on ikka väga puhas kraam. Siin sees on vesi ja angervaks. Joogi maitse üllatab, sest tõenäoliselt ei ole te midagi sellist saanud. Meie täpselt timmitud valmistusmeetod jätab angervaksaõitest alles tema puhta ja intensiivse, kuid õrna maitse. See ei maitse sarnaselt kuumale angervaksateele. Lõhnab ehk küll. Ja võib-olla meenub ka mõne suvise niidu või metsaserva uimastav lõhn.

 

Koostis: vesi, angervaks

Kihisev münt

Münt on erilisele angervaksale väärikas seltskond. Natuke lihtsam ja tuttavam maitse, aga ikkagi iseloomuga ja väljapaistev. Värskendav, on öeldud. Lisaks väikesele suhkrukogusele saame uhkustada ka mahedalt kasvatatud toorainega – selles joogis oleme kasutanud mahedat õunmünti ja mahesuhkrut. Seega kannab jook ÖKO-märki.

Koostis: Vesi, maheõunmündisiirup (vesi, mahesuhkur, maheõunmündilehed), süsihappegaas, sidrunhape