Meist

Inspiratsioon

Õie inspiratsiooniks on maitsed ja aroomid. Hing ja maitsemeeled tahtsid midagi, kus oleks palju maitset. Tahtsid midagi uut. Kus ei oleks jälle nii palju suhkrut, et jook ongi lihtsalt magus. Tänu ühistele sugulastele võttis see soov konkreetsema kuju ühel jõuluõhtul unistusega leedrilimonaadist.

Idee

Idee arenes tasapisi, jõudis hoopis angervaksani ja siis läks päris pööraseks, sest see, mida me angervaksast leidsime, pani mõtted liikuma ja käed-jalad tööd täis.

Maaülikool ja EAS-i innovatsiooniosak andsid angervaksast leitud imelisest maitsest eeskujuliku joogi saamiseks teaduspõhist tuge. Uurisime, mis elu see angervaks joogi sees elama hakkab ja kuidas temaga paremini ümber käia, et soovimatut elutegevust ei tekiks. Praeguseks on pudelisse jõudnud puhas kihisev angervaksajook ja mitu uut jooki on juba ootel.

Meeskond

Marju Taukar

marju@blossom.ee

Marju armastab puhtaid maitseid. Marjule võib kirjutada, kui soovid jooki oma peole või kohvikusse või maakodusse...(võid muidugi ka otsejoones meie e-poodi minna). Hea meelega vestleb ta sinuga ka angervaksa võrratust maitsest ja kõigist angervaksajookidest, aga kui aega on, siis ka rattasõidust, loodusest ja lindudest, pakendivabaduse võimalikkusest või talvistest mägedest.

Einar Teesalu

einar@blossom.ee

Einar katsetab. Tänu temale on meie jookides kõike just nii palju kui vaja või nii vähe kui võimalik. Nii, et temaga võib rääkida jookide valmistamise tehnoloogiast ja tootmise arendamisest ning miks mitte ka näiteks keskkonna teemadel või hoopis talisuplemisest.